Capital Bahçeşehir

İnci Erdoğan

Merhaba,

1978 Antalya doğumluyum. Evli ve iki çocuk annesiyim J Ege Üniversitesi Tekstil Mühendisliği mezunuyum. 21 yıl boyunca kurumsal ve global ölçekli firmalarda görev yaptım. Bitip tükenmek bilmez bir merak ve öğrenme aşkı ile doluyum. İnsanlarla iletişimde bulunmayı ve onları dinlemeyi çok seviyorum.

Gayrimenkul Danışmanlığını büyük bir hevesle ve heyecanla yapıyorum çünkü insanların ihtiyaçlarını iyi bir şekilde analiz etmek, onları yormadan ihtiyaçlarına uygun seçenekler sunabilmek,  değerli gayrimenkullerini hak ettiği şekilde titizlikle sunmak ve aldıkları servis sonrasındaki memnuniyetlerini gözlemlemek beni çok motive ediyor. Bu işin profesyonel ellerde ve en kaliteli şekilde, güven ilişkisi ile yapılması gerektiğini düşünüyorum.%100 müşteri memnuniyeti ve profesyonellik benim için çok önemli.

Benimle ilgili daha detaylı bilgi almak için web sitemi ziyaret edebilirsiniz. En kısa sürede tanışmak üzere.

https://incierdogan.com/

Kalite tesadüfün eseri değildir!

Saygılarımla,

İnci Erdoğan

ICF Akredite Koç & Gayrimenkul Uzmanı

Rol

Gayrimenkul Danışmanı

2 Yorum

  1. Suna Günel says:

    İnci Hanımcığım üç aydır kiraya veremediğimiz dairemizi on iki gün gibi kısa bir sürede kiraya verdiğiniz için teşekkür ederim,ayrıca bu süreçte ki profesyonelliğiniz ve detaylarda ki dikkatiniz de bize çok güven verdi.sizinle tanıştığımız İçin çok mutluyuz ,sevgiler ????????

  2. Nilgün Özgiray says:

    İnci hanım merhaba. İzmirde yaşamamdan dolayı, evimle kendi eviniz gibi ilgilenip sorunsuzca kiraladınız. Kiracımla tanıştık kendisine karşı güven duydum. Titiz bir insan evime iyi bakacağına inanıyorum. Emeğinizden dolayı çok teşekkür ederim.

Yorum Yapabilirsiniz