Capital Bahçeşehir

Nergis DOĞAN

 

Merhaba

Ben Nergis DOĞAN 1985 Bulgaristan doğumluyum. Evli 1 kız çocuk annesiyim,Annelik doğum benim için bir dönüm noktası oldu diyebilirim.

Bir çok sektörde deneyim elde etmiş olmama rağmen hayata fayda odaklı bakan birisi olarak,beni en çok besleyen ve genişleten  ve bir çok kişinin hayatına dokunma fırsatı veren gayrimenkul sektörü oldu.

Bu benim için bir iş değil bir yaşam tarzı olduğundan adeta kendimi buldum diyebilirim.

Sizlerle birlikte bunu deneyimlemek beni geliştiriyor yaşadığımız alanlar bizlerin duygusal olarak en bağlı ve güven duyduğu, duygu olarak bağlı olduğumuz alanlardır. Bu alanlarda bulunan enerjiler bulunduğu konumada bağlı olarak en çok ilgimi çeken alan olmuştur.

 

NOT: İlgilendiğim Alanlar,

Bilinçaltı ve spritüel konular ilgim olduğundan bunların peşinden giderek insanı anlamak için eğitimler alıyorum.

Bunlardan  bazıları :Theta Healing tekniğiyle uluslararsı  uygulayıcılık eğtimi 3 modülde tamamladım.

Sinan Ergin Kendini Kazanma Sanatı

Seviye 5 Mesleki Yeterlilik Sorumlu Emlak Danışmanı

Daima gelişmem için fırsatı sağlayan kültürel turlar ,tarihi geziler,rehberli enerji ve nefes uygulamaları, yoga ve farkındalık katacak gezi ve eğitimler alarak yapmaktan en çok hoşlandığım faaliyetlerdir. Ayrıca  kendime zaman ve alan sağlamak için kendi iç sesime kulak veriyorum.

 519-7148 Herşey kolaylıkla mümkün.

 

Sevgilerimle,

Nergis DOĞAN

Rol

Gayrimenkul Danışmanı

4 Yorum

 1. Süleyman Sönmez says:

  Eşimin bir sohbet esnasında Nergiz Hn annesi ile tanışması sonucunda başlayan dostane ilişkiler Nergiz Hn ulaşan bir yol haritası... hatta sohbetimizle bir ara Bulgar istan Razgata kadar uzandı. Sohbet ve muhabbet imiz bitmez, ancak emlâk alım satım ve kiralama hizmetleri konusunda biz lere göstermiş olduğu mesleki uzmanlığı tam bir profesyonel ve naif şeffaf bilgi paylaşma sindaki davranışında doğru ve uzman bir ekip ile birlikte olmaktan çok mutluyuz..yolunuz açık olsun bol şanslar

 2. Aylin Görkey says:

  Nergis Hanimla bir arkadaş vasıtasıyla tanıştık. Ilgisi, ve pozitif enerjisiyle evimizin satışını kısa surede yapmamıza cok yardımcı oldu. Guleryuzlü ve kibar ilgisi için cok teşekkür ederiz.

 3. BURAK ÇOKER says:

  Kiralık ev aradığımız, hatta biraz da aciliyetimizin olduğu bir dönemde tanıştık Nergis Hn. ile. Portföyündeki evi sıkılmadan, keyifle gezdirdi bize. En ince detayına kadar anlattı. İşindeki uzmanlığı ve yaklaşımı ile kolaylıkla anlaştık. Tüm yardımlarınız için teşekkürler Nergis Hn. Ve bundan sonraki profesyonel çalışma hayatınızda başarılar…

 4. Fatma Aydın says:

  Sevgili Nergis Hanım ile ev arama serüvenimde tanıştım ikimizde spiritüel konulara yöneldiğimiz icin boynumdaki yaşam çiçeği kolyesinden konunun açılması ile yıllardır tanışıyormuşuz gibi samimi bir arkadaşlık oldu kısacık sürede ve en olmaz bence imkansız dediğim evi almam icin canla başla çalıştı ciddi emek sarf etti , sonuç olarak aldığım evimin enerji alan temizliğini dahi birlikte yaptık. Kendisi çok tatlı ve çalışkan bir bayandır iyiki tanıdım. Şimdi herkese öneriyorum , Almak istediğiniz gayrimenkulü sizinle en güzel şekilde buluşturacağına ve sahip olmanız icin yardım edeceğine eminim. Varlığına bin Şükran.

Yorum Yapabilirsiniz