Capital Bahçeşehir

Gonca YANIK

Merhaba,

1970 İzmir doğumlu , evli ve 2 çocuk annesiyim. Sırası ile İşletme ve Güzel sanatlar lisans eğitimlerini müteakip İşletme yönetimi (MBA) dalında Yüksek Lisans yaptım. ITC HOLDİNG  ve Kürk ve deri sektörü nün öncü firmalarında Yönetici, Müdür, Genel Müdür seviyesinde görevler yaparak özel sektördeki çalışma hayatımı tamamladım.

Türkiye’de gayrimenkul sektörünün yıldızının gelecek yıllarda daha da parlayacağını düşünerek tecrübeleri mi bu sektörle birleştirme kararı aldım.

Son olarak Emlak ve Emlak Yönetimi Ön lisans programını bitirerek gelecek gördüğüm Emlak sektörüne katıldım. Sektörde 6 yıldır Ispartakule-Bahçeşehir bölgesinde dürüstlük ilkesinden taviz vermeden profesyonel Gayrimenkul danışmanlığı yapmaktayım.

Aralık 2019 tarihi itibarı ile Bahçeşehir'in en güvenilir Emlak Ofislerinden "Capital Bahçeşehir" ile gayrimenkul faaliyetlerimi yürütmeye karar verdim. 

Gayrimenkul danışmanınız olarak emlak piyasası ile ilgili bilgilerimi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarım. Artık sizin de Gayrimenkul yatırımlarınızda güvenebileceğiniz ve profesyonel yardım   alabileceğiniz bir gayrimenkul danışmanınız var.

 

Saygılarımla; 

Gonca YANIK

Rol

Gayrimenkul Danışmanı

Henüz Yorum Yok!

Yorum Yapabilirsiniz