Capital Bahçeşehir

Duygu BAYCAN

Merhaba,

 

1993 İstanbul doğumluyum. Kültür Üniversitesi Uluslararası Lojistik bölünmünden mezun oldum. 5 yıllık Uluslararası taşımacılık kariyerimden sonra 2018 yılında gayrimenkul sektörü ile tanıştım.

Nisan 2021 itibari ile Capital Bahçeşehir’de çalışmalarıma devam ediyorum.

 

İşimizin insan işi olduğunu unutmayarak müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutup istikrarlı hizmet vermek misyonumdur.

İletişimin gücüne sonsuz inanırım. Karşılıklı güven ve profesyonelliğin önemini biliyor ve gayrimenkul sektöründe karşınıza çıkabilecek tüm konularda ihtiyacınıza cevap olmak istiyorum.

Saygılarımla,

Duygu BAYCAN

Rol

Gayrimenkul Danışmanı

9 Yorum

 1. Veli izci says:

  Duygu hanım, samimi davranışıyla başarılı bir tanıtımla evimizi kısa bir sürede sattı. Çok memnun olduk işlerinde başarılar diliyorum

 2. ŞENAY ÖZŞAHİN says:

  Duygu Hanim’ ın pozitif yaklaşımı ve işbirliği sayesinde , böylesi bir kritik dönemde evimizi sorunsuz satın aldık.. Deneyiminiz ve sabrınız için çok teşekkür ederiz..

 3. Elnur Majidov says:

  Duygu hanima tesekkur ederim. 5 gune evimizi sattı. Islerinde basarilar dilerim.

 4. Ersin Şirin says:

  Duygu hanım'a evimi kiraya vermesi için gittiğimde çok ilgiliydi. Titiz, özverili, güvenilir çalışmasını takdir ederim. Çalışma hayatında kendisine başarılar dilerim.

 5. Şenay Aslanhan says:

  Duygu hanımla yolumun kesiştiğine çok mutluyum. Evimi kiralarken gösterdigi empati ve özen beni çok memnun etti. Kira takibi ve ödemelerde aksaklıklara fırsat vermemek için her zaman iletişimde bulundu ve bulunmaya da devam ediyor. Son derece güven duyduğum bir danışman. Emeklerinize sağlık. İşleriniz de başarı ve kolaylıklar dilerim.

 6. FERYAL TUNCER says:

  Duygu hn ile evimin satış sürecinde tanıştım ; kendisi 1 gün gibi inanılmaz bir sürede evimin satışının gerçekleşmesine vesile oldu. Güvenilir . samimi ve hızlı servisi için çok teşekkür ediyorum ; başarılarının devamını diliyorum.

 7. Ahmet Mungan says:

  Duygu Hanım uzun zamandir gördüğüm en basarili gayrimenkul danışmanı. Samimi ve başarılı performansinin devamını diliyorum. Bana 1 gunde sattığı evi 2 haftada istedigim rakama kiraya verdi. Tuttuğunu koparan emlakci bu zamanda zor bulunur.

 8. Jale Cabbaraoğlu says:

  Duygu Hanım işini gerçekten seven ve titizlikle sürdüren nadir gayrimenkul danışmanlarındandır. Başarılı bir şekilde kısa sürede evimin satışını gerçekleştirmiştir. Sayesinde de hayalimdeki eve kavuştum. Emeklerinden ötürü kendisine teşekkür eder başarılarının daim olmasını dilerim.

 9. Hakan Doğan says:

  Duygu hanım aracılığı ile bir daire satın aldık. Süreci çok şeffaf ve profesyonelce ilerletti ve sıkıntısız bir şekilde sonuçlandırdı. Alışkın olduğumuzun üzerinde kalitede bir iş yönetimi var. Bu durum alıcıyı ve satıcıyı her türlü tereddütten uzak tutuyor ve alışverişi kolaylaştırıyor. Umarım ileride tekrar çalışma fırsatımız olur. Hayırlı işler ve başarılar diliyorum.

Yorum Yapabilirsiniz