Capital Bahçeşehir

Fırat ÇELİK 

Merhaba,

 

1986 Hatay doğumluyum. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi ve Halkla İlişkiler Bölümlerinden mezun oldum.

17 yılı aşan profesyonel iş yaşamımın büyük bir bölümünü Turizm sektörü içerisinde Uluslararası hizmet veren firmalarda Yönetici, Müdür Yardımcısı, Acenteler Müdürlüğü seviyelerinde görevlerim oldu.

Sektörde 18 yılı aşan tecrübesi olan Bahçeşehir’in en güvenilir Gayrimenkul firması; Capital Bahçeşehir de yaklaşık 3 yıldır Profesyonel Gayrimenkul Danışmanlığı yapmaktayım.

Siz de bölgenin en hızlı işlem yapan Gayrimenkul Danışmanından; Gayrimenkul Almak ya da Satmak istiyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Saygılarımla;

Fırat ÇELİK

Rol

Gayrimenkul Danışmanı

7 Yorum

 1. İLKNUR ÖZTRAK says:

  Merhaba! Hillpark Sitesinde uzunca bir süre devam eden ev arayışım söz konusuydu, umudumu yitirmiş pes etmek üzereyken Fırat Bey ve Capital Bahçeşehir ile tanıştım. Ve istediğim evi bulmak sadece 48 saatini aldı. İşindeki başarısı bir tarafa ayrıca kibar ve özveriliydi. Fırat Bey birkaç gün içinde bütün her şeyi sorunsuz bir şekilde ayarladı sözleşmemizi yaptık. Ayrıca evimize taşınacağımız gün bizi çok güzel bir çiçek karşıladı. Bu ev bize şans getirecekti çünkü daha başında güzel insanlarla karşılaşmıştık. Capital Gayrimenkule ve özellikle Fırat Beye teşekkürlerimi bir borç bilirim.

 2. NESRİN KELEŞ says:

  Fırat Bey, Uphill Court Bahçeşehir Sitesindeki dairemizin satışıyla ilgili göstermiş olduğunuz içtenlik ve samimiyetten dolayı size gerçekten çok teşekkür ediyoruz. Bizim için bu satışta karımız sizi tanımak oldu. Yolunuz açık olsun…

 3. NATALİA says:

  Fırat Bey bana gösterdikleri yakın ilgiden dolayı çok teşekkür ediyorum. Aradığım özellikteki evi çok kısa bir sürede bularak beni gerçekten çok sevindirdiler size başarılarının devamını diliyorum.Благодарность

 4. YAĞIZ ABADAN says:

  Aile olarak sahip olacağımız ilk evimiz için uzun süredir araştırmalar yapıyorduk, endişe ve tereddütlerimiz vardı. Fırat Bey’in ailemizden biri gibi bize gösterdiği ilgi ve alaka ile her şey çok hızlı ve kolay ilerledi ve evimizi aldık. Biz bir dost kazandık ve tüm dostlarımıza da tavsiye ediyoruz.

 5. BURHAN AYKAN says:

  Fırat Bey size duygularımı nasıl anlatacağımı bilemiyorum. Sayenizde hayallerimizin üstü bir daire sahibi olduk. Her konuda yapmış olduğunuz yardım ve destek için çok teşekkür ederim.

 6. Burak Oğuz says:

  Merhaba , 9 ay önce bilmediğimiz bir bölge olan Bahçeşehir ‘ de mülk almak için başvurduğumuz Fırat Bey size çok teşekkür ederiz. Kibarlığınız , bölgeye hakimiyetiniz ve içten ilginiz sayesin de alım işlemimiz yaptık . Üzerinden 9 ay geçmeden acil satış olması gereken durumumuz vardı ; aynı mülkün satış işleminde de herşeyle ilgilendiniz , hızlı bir işlem gerçekleştirip ve ön gördüğünüz kâr oranını da tutturdunuz. Maddi olaylardan öte vermiş olduğunuz güven duygusu için size minnettarız .Gayrimenkul olarak yapacağımız tüm işlemler de size danışma dan hareket etmeyeceğiz :) Tekrardan teşekkür ederiz .

 7. Yalçın Eser says:

  Fırat Beye evimizin alım sürecinde bize göstermiş olduğu destekten dolayı çok teşekkür ederiz. Alım öncesinde, alım satım sırasında ve hatta sonrasında her daim yanımızdaydı. Bizden ilgisini hiç esirgemedi ve bize hep güvende olduğumuzu hissettirdiği için ayrıca teşekkür ederiz.

Yorum Yapabilirsiniz